Kurýr - kontaktní čočky po Praze

Kurýrní doprava jako nejrychlejší možnost dodání kontaktních čoček a příslušenství po Praze!
Nechte si rychle a pohodlně dopravit objednané zboží kurýrem – do tří expresní doručeníhodin budete mít své kontaktní čočky na jakémkoliv místě v Praze.

Expresní doručení nabízíme po celé Praze, při objednávce nad 1600 Kč je tato doprava zdarma.

Hned po přijetí objednávky ve všední den od 9:00 do 15:00, nebo pak až následující pracovní den, Vás kontaktuje operátorka Zákaznického servisu pro ověření adresy a doby dodání a informuje Vás o dalším průběhu. Do objednávky proto prosím uvádějte telefonní číslo.
Po ověření všech údajů je balíček předán řidiči kurýrní služby, který od této chvíle do 3 hodin nebo v předem domluveném časovém rozmezí balíček doručí. Před doručením Vás ještě telefonicky kontaktuje.

Při platbě bankovním převodem je služba realizována až po připsání platby na náš účet nebo po poslání validního elektronického potvrzení na email info@cocky-domu.cz.

Kurýr

Cena kurýrní přepravy:

Objednávka nad 1600,– Kč: zdarma
Bankovním převodem: 99,– Kč
Dobírkou: 129,– Kč


Více informací o dopravě také na stránce Doprava nebo Dnes objednáte, zítra doručíme.

Doba pro doručení zásilky je 3 hodiny, není do ní však započítána příprava balíčku a domluva s operátorkou. Tento čas je také omezen vzdáleností max. 15 km od místa odesílání. U některých lokalit, jako je např. letiště Ruzyně nebo okrajové části Prahy, nelze doba doručení do 3 hodin zaručit.

TOPlist