1-Day Acuvue Moist for Astigmatism (30 čoček)

1-Day Acuvue Moist for Astigmatism (30 čoček)
DioptrieZakřiveníPrůměrCylindrOsaPočet
8.514.5
Skladová položka
599 Kč

Vlastnosti 1-Day Acuvue Moist for Astigmatism

1-Day Acuvue Moist for Astigmatism zachovávají vašim očím pocit svěžesti po celý den. Technologií LACREON je zvlhčující složka zabudována uvnitř samotné čočky. Zvlhčující látku tak nelze „vymrkat“ a tak zůstane v čočce i na konci dne, kdy jsou oči unavené a potřebují ji nejvíce pohodlí.


Jednodenní čočky 1-Day Acuvue Moist for Astigmatism mají jedinečný systém čtyř stabilizačních zón: ASD je technologie, jež využívá čtyřzónový stabilizační systém, který umožňuje rychlé usazení čočky na oku a udrží čočku stále na svém místě v průběhu dne. Díky tomu poskytují kontaktní čočky 1-Day Acuvue Moist for Astigmatism výjimečně ostré a stabilní vidění, ať už je váš životní styl jakýkoliv. Připravte se na úžasné okamžiky při řízení, tanci či sportu, anebo třeba jen u televize.


Stejně jako jiné čočky značky Acuvue, mají i 1-Day Acuvue Moist for Astigmatism vysokou ochranu proti UV záření. Čočky 1-Day Acuvue Moist for Astigmatism blokují více než 85 % záření UVA a více než 99 % záření UVB. Zabudovaným UV filtrem přispívají k ochraně vašich očí před škodlivými ultrafialovými paprsky při všech venkovních aktivitách.

Parametry 1-Day Acuvue Moist for Astigmatism

Typ čoček: Torické, Jednodenní, Acuvue
Materiál:Etafilcon A
Propustnost pro kyslík:24Dk/l
Obsah vody:58%
Zabarvení pro manipulaci:Ano
UV filtr:Ano
Průměr:14.5
Zakřivení:8.5
Rozsah dioptrií:od -9.00 do +4.00
Cylindr:od -0.75 do -2.25
Osy:od 10° do 180°
Čoček v krabičce:30 ks
Expirace:2023

Mám dotaz k 1-Day Acuvue Moist for Astigmatism

Odkazy:

TOPlist