Jednodenní čočky pro ještě více zdraví! 1-Day Acuvue TruEye - zdraví, které nejen pocítíte, ale také uvidíte na nečervenajících očích.

Nové 1-Day Acuvue TruEye mají nejvyšší propustnost kyslíku z jednodenních kontaktních čoček a tím umožňují oku volně dýchat. S 1-Day Acuvue TruEye zdraví nejen ucítíte, ale i uvidíte na klidných a nečervenajících očích.

1-Day Acuvue TruEye jsou nejnovějším modelem denních čoček od firmy Johnson&Johnson, vyrobeným z materiálu silikon-hydrogel, který k oku propustí 98% okolního vzduchu! Oko díky tomu může kvalitně dýchat a je klidné, nečervená – jak tomu bývá hlavně na konci dne u hydrogelových čoček.

Díky unikátní technologie HydraClear 1 v sobě 1-Day Acuvue TruEye mají zabudováno velké množství zvlhčující složky, která čočkám dodává jejich vlhkost a vláčnost, při nošení jsou čočky jemné a pohodlné.

Jako doplňky pak 1-Day Acuvue TruEye obsahují UV blokátor s 1. třídou ochrany proti UV záření, indikátor rub-líc a manipulační zabarvení.

Jestliže chcete vyzkoušet kvality těchto nových čoček, kontaktujte svého očního odborníka nebo si jej najděte na portálu cocky.cz.

TOPlist