Platební karty

Platba kartou je dočasně pozastavena

Plaťte pohodlně platební kartou

V našem internetovém obchodě můžete platit vaší platební kartou VISA nebo MasterCard. Tento způsob platby je rychlý a pohodlný. Za platbu neplatíte žádné poplatky a nemusíte se starat o dostatek hotovosti při přebírání zásilky.

Platba kartou je bezpečná

Při akceptaci platebních karet využíváme 3D-Secure řešení firmy Global Payments Europe (dříve MUZO), certifikované kartovými asociacemi. Výhodou tohoto systému je, že údaje o vaší platební kartě nezadáváte na našich stránkách, ale jste přesměrováni na stránky firmy Global Payments Europe. S vašimi citlivými údaji tedy nepřicházíme do styku. Přenos dat se uskutečňuje prostřednictvím zabezpečeného protokolu HTTPS, který tyto informace šifruje tak, že nikdo kromě banky si údaje nemůže přečíst.

[IKONA] Platební karty

Jaké karty přijímáme?

  1. VISA
  2. VISA Electron
  3. MasterCard
  4. Maestro

Jak to funguje?

Pokud si vyberete z nabídky platbu platební kartou, jste přesměrováni na platební bránu, kde vyplníte vyplníte údaje z vaší platební karty. Po provedení platby se vrátíte na naše stránky a budete informováni o výsledku transakce. Některé české banky omezují možnost placení kartou na internetu. Informujte se proto ve své bance o tom, zda vaši kartu můžete používat pro platby na internetu.

TOPlist