Air Optix Night&Day AQUA, flexibilní kontinuální kontaktní čočky pro moderní životní styl.

Air Optix Night&Day AQUA, flexibilní kontinuální kontaktní čočky pro moderní životní styl – 24 hodin denně bezpečného pohodlí a viditelného zdraví.

Air Optix Night&Day Aqua oproti původnímu modelu Air Optix Night&Day nabízí jedinečný zvlhčující sytém AQUA:Pro moderní životní styl

  • systém AQUA lubrikuje tak, že je povrch čočky hedvábně jemný a oční víčka tak mohou po čočce lehce klouzat a nošení Air Optix Night&Day Aqua je pohodlné od prvního nasazení
  • patentovaný materiál udržuje zvlhčení, méně dehydratuje a zajišťuje udržení vlhkosti a pohodlí po celý den
  • ultra jemný povrch je lépe smáčivý a tím i odolnější proti usazeninám, čočka tak vydrží déle čistá a tím také komfortní delší čas

Oproti staršímu modelu mají Air Optix Night&Day Aqua světle modré zabarvení a indikátor rub/líc pro snazší manipulaci s čočkou.

Skvělý materiál společný oběma modelům standardně nabízí vysokou propustnost pro kyslík 175 Dk/t, což je vysoce nad bezpečnou hranicí propustnosti pro přespávání v kontaktních čočkách, jejich kontinuální nošení po schválení očním odborníkem je tedy velice pohodlné při náročnějším životním stylu.
Air Optix Night&Day AQUAVysoká propustnost také umožňuje nadstandardní zásobení oka kyslíkem, oči pak vypadají zdravější a bělejší.

Pro dosavadní nositele Air Optix Night&Day je možné přejít na novější model bez zkoušky nových čoček v aplikačním středisku.

TOPlist