Vysoká vlhkost pro komfortní nošení a nadmíru dostatečná propustnost pro kyslík pro zdravé dýchání očí – nové Avaira přináší nejen to.

Díky technologii Aquaform, kterou byly vyrobeny i výjimečné Biofinity, jsou nyní uvedeny na trh také Avaira se schopností udržet stabilní množství vody zároveň s vysokou propustností pro kyslík.

Speciální materiál s dlouhými řetězci silikonu, váže vodu uvnitř čočky, materiál je tak přirozeně hydrofilní, je jemný a pružný a zajistí celodenní pohodlí. Čočka je méně náchylná k osychání, je tím omezen pocit suchosti očí v době nošení.

Obsah vody spolu s dostatkem kyslíku udržují zdravý vzhled očí, oči jsou čisté a bílé.

Avaira mají navíc skvělé doplňky jako UV filtr, zaoblené okraje zlepšující snášenlivost, usazení čočky na oko a tím déletrvající pohodlí, a využívají asférického designu pro lepší vidění v náročnějších světelných podmínkách nebo při nízkém astigmatismu.

Oficiální stránky produktu jsou avaira.cz. Pokud si chcete pohodlí nových Avaira vyzkoušet, obraťte se na svého očního odborníka nebo si jej najděte na informačním portálu o kontaktních čočkách cocky.cz.

TOPlist