Pro citlivé oči peroxidový roztok AOSEPT. Nevyhovují Vám klasické víceúčelové roztoky, přáli byste si šetrnější a důkladnější péči o Vaše kontaktní čočky?

Nevyhovují Vám klasické víceúčelové roztoky, přáli byste si šetrnější a důkladnější péči o Vaše kontaktní čočky? Vyzkoušejte peroxidový roztok AOSEPT, nově zařazený do našeho sortimentu. Svými účinky je vhodný nejen pro běžné uživatele i pro alergiky a citlivější nositele kontaktních čoček.

Peroxidový roztok AOSEPT neobsahuje žádné konzervační látky, proto nedráždí oční tkáň a je na chemické látky sensitivnějšími nositeli kontaktních čoček vysoce dobře snášen. Čistí pomocí jednoduchého jednokrokového systému, není potřeba mechanického čištění nebo dalšího oplachování fyziologickým roztokem.

Tento peroxidový roztok využívá k velmi kvalitní desinfekci chemickou reakci – neutralizaci, která důkladně zbavuje čočky všech bakterií a usazenin. Peroxid v roztoku reaguje spolu s katalyzátorem ve speciálním pouzdře, tím ničí všechny nečistoty, a během 6ti hodin se z peroxidu stane fyziologický roztok.

Na našem e-shopu si tento 360 ml roztok můžete koupit za pouhých 399 Kč.

TOPlist