O nás

Informační náskok…

Po mnoha letech provozování ryze informačních serverů www.cocky.cz (od r. 1999)
a www.bryle.cz (od r. 2001) se firma Venturia s.r.o. rozhodla nabídnout uživatelům snadný a bezpečný nákup kontaktních čoček a brýlových obrub prostřednictvím internetu. Obchod www.cocky-domu.cz umožňuje pohodlné objednání kontaktních čoček a roztoků z domova, či práce na základě předpisu lékaře nebo kontaktologa. Cílem www.bryle-domu.cz je zase nabídnout jednoduché objednání brýlí.

Server www.cocky.cz tvoří informační základnu pro všechny uživatele kontaktních čoček a nové zájemce. Je totiž velmi důležité, aby byli všichni dobře informování o zdravém způsobu nošení kontaktních čoček a dodržování správné péče.

Provozovatelem internetového obchodu www.cocky-domu.cz je firma JSG s.r.o., která zajišťuje rychlé a spolehlivé vyřizování objednávek, široký sortiment kontaktních čoček a příslušenství a další služby.

Co si přejeme…

Chceme být partnerem, na kterého se můžete vždy spolehnout. Ať již na rychlé a přesné vyřízení Vaší objednávky nebo na poskytované informace.

Budete-li s našimi službami spokojeni, podělte se o svou zkušenost se svými známými a přáteli. Pokud budete s čímkoliv nespokojeni, obraťte se prosím na email: info@cocky-domu.cz.

V médiích…

TOPlist